Oferta:

Krajowy , międzynarodowy transport drogowy:

Przemieszczanie ładunków bezpośrednio na miejsce przeznaczenia środkami transportu drogowego od nadawcy do miejsca dostawy. Na zasadzie „door to door”.

Posiadane środki transportu:
Busy 5 euro palet - waga ładowna do 1,5 tony
Samochody 8-12 euro palet - waga ładowna do 4 ton
Samochody 18 euro palet - waga ładowna do 8 ton
Samochody 20 euro palet - waga ładowna do 10 ton
Naczepy 33 euro palety - waga ładowna do 24 ton
Platformy dł. 13,6 m - waga ładowna do 24 ton


Przewozy multimodalne (intermodalne)

Są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy (operatora transportu multimodalnego) odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy : transport dorgowy, lotniczy, morski.


Magazynowanie/Przeładunek:

Dysponujemy róznego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Służą nam do optymalizacji kosztów transportu, przy użyciu jednego środka transportu, przewóz większej ilości ładunku staje się bardziej opłacalny.


Obsługa logistyczna imprez plenerowych:

Świadczymy usługi z zakresu, obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić. Odbieramy ładunek po skończonej imprezie i dostarczamy go do miejsca podjęcia.