usługi spedycyjne

transport międzynarodowy i krajowy

nowoczesny tabor

wieloletnie doświadczenie

szeorki zakres usług


O firmie

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną z wieloletnim doświadczeniem. Naszym Klientom gwarantujemy terminowość oraz solidność usług i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Specjalizujemy się w spedycji - organizacji krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, plandekowego, chłodniczego, specjalistycznego, transportu intermodalnego, usługach magazynowych oraz w zarządzaniu łańcuchami dostaw, a także pomagamy firmom w optymalizacji kosztów transportu.

Naszym atutem jest różnorodny tabor, w skład którego wchodzą: bus, samochody ciężarowe o ładowności powyżej 3,5 t, plandeki TIR, chłodnie ( izotermy ), kontener, wywrotka. Dysponujemy ponadto różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w całym kraju - wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - od najmniejszych przewozów krajowych po skomplikowany transport intermodalny na cały świat.

Zlecenia transportu międzynarodowego realizowane są przez profesjonalnych spedytorów, którzy zapewniają naszym Klientom indywidualną obsługę dostosowaną do ich potrzeb oraz pełne wsparcie w całym procesie realizacji usługi.

Dajemy pełną gwarancję dowozu na czas, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują najbardziej optymalne dla Państwa rozwiązania.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 512 612 002

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalizujemy się w spedycji, czyli organizowaniu: krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, plandekowego, chłodniczego, specjalistycznego, intermodalnego, usługach magazynowych oraz w profesjonalnym zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Posiadamy zróżnicowany tabor: bus, samochody ciężarowe o ładowności powyżej 3,5 t, plandeki TIR, chłodnie, kontener, wywrotkę.

Oferujemy także Przewozy multimodalne (intermodalne) - są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy: transport drogowy, lotniczy, morski.

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu, obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić.
facebook.com/margoexpress