usługi spedycyjne

transport międzynarodowy i krajowy

nowoczesny tabor

wieloletnie doświadczenie

szeorki zakres usług


Oferta

Zakres naszych usług:
Spedycja
Krajowy oraz międzynarodowy transport drogowy
Transport całopojazdowy oraz drobnicowy
Usługi magazynowe
Transport intermodalny
Zarządzanie łańcuchami dostaw
Obsługa imprez plenerowych

Specjalizujemy się w transporcie na terenie:
Unii Europejskiej
Norwegii
Szwajcarii
Bałkanów; Macedonii, Serbii, Czarnogóry

Przewozimy między innymi:
Art. spożywcze w tym szybkopsujące się (ATP)
Art. przemysłowe, medyczne
AGD, RTV
Drewno, materiały budowlane
Materiały sypkie
Nawozy


Spedycja, transport drogowy:

Zapewniamy przewóz ładunków bezpośrednio na miejsce przeznaczenia środkami transportu drogowego od nadawcy do miejsca dostawy, na zasadzie "door to door".
Przewozy multimodalne (intermodalne):

Są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy (operatora transportu multimodalnego) odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu intermodalnego zaliczamy: transport drogowy, lotniczy oraz morski.
Magazynowanie/Przeładunek:

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi rozmieszczonymi w całym kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do aktualnych potrzeb naszych Klientów umożliwiając optymalizację kosztów transportu przy użyciu jednego środka transportu - przewóz większej ilości ładunku staje się bardziej opłacalny.
Obsługa logistyczna imprez plenerowych:

Świadczymy usługi z zakresu obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy, a także doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i proponujemy jego rozmieszczenie. Po skończonej imprezie odbieramy ładunek i dostarczamy go do miejsca podjęcia.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 512 612 002

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalizujemy się w spedycji, czyli organizowaniu: krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, plandekowego, chłodniczego, specjalistycznego, intermodalnego, usługach magazynowych oraz w profesjonalnym zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Posiadamy zróżnicowany tabor: bus, samochody ciężarowe o ładowności powyżej 3,5 t, plandeki TIR, chłodnie, kontener, wywrotkę.

Oferujemy także Przewozy multimodalne (intermodalne) - są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy: transport drogowy, lotniczy, morski.

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu, obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić.
facebook.com/margoexpress