usługi spedycyjne

transport międzynarodowy i krajowy

nowoczesny tabor

wieloletnie doświadczenie

szeorki zakres usług


Najtańsze przesyłki paletowe – transport palet

Transport palet – działamy w całej Europie

Transport paletowy ma jedną kluczową zaletę – pozwala na sprytne załadowanie towarów przy zachowaniu jak największej oszczędności miejsca. A jak wszyscy za pewne już wiedzą – oszczędność miejsca równa się obniżeniu kosztów transportu.

Kiedy transport jest współdzielony, w celu zmiany środka transportu, dzięki ułożeniu towarów na europaletach, minimalizujemy możliwości uszkodzenia produktów. Prawidłowo zabezpieczone towary na europalecie są bezpieczne nawet przy ponownym załadowywaniu czy rozładowywaniu transportu na bocznicach kolejowych, w portach czy w magazynach docelowych. Sam przeładunek jest znacznie prostszy - europalety dostosowane są do wózków widłowych, za pomocą których pracownicy magazynów szybko i bezpiecznie rozładowują cały transport. Zastosowanie palet w transporcie pomaga zoptymalizować nie tylko koszty, ale i czas potrzebny na realizowanie usługi spedycyjnej.

Najtańsze przesyłki paletowe i wysoki standard spedycji możliwy jest dzięki profesjonalnym spedytorom, którzy starannie planują każdą przesyłkę. Doświadczeni kierowcy odpowiadają za dostarczenie ładunku w nienaruszonym stanie w wyznaczone miejsce o ustalonej godzinie. Kompleksowa usługa transportu paletowego możliwa jest dzięki zaangażowaniu każdego członka zespołu, który czuwa nad jakością oferowanych przez nas usług.

Jeśli nie wiesz, czy transport palet jest dla Twojej firmy najlepszym rozwiązaniem, zadzwoń, a pomożemy Ci wybrać najlepszy sposób na przewiezienie ładunku na terenie Polski lub Europy. Pomożemy wybrać najlepszy środek transportu i doradzimy, jak zapakować towar, by cała usługa przebiegła sprawnie i prawidłowo.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 512 612 002

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalizujemy się w spedycji, czyli organizowaniu: krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, plandekowego, chłodniczego, specjalistycznego, intermodalnego, usługach magazynowych oraz w profesjonalnym zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Posiadamy zróżnicowany tabor: bus, samochody ciężarowe o ładowności powyżej 3,5 t, plandeki TIR, chłodnie, kontener, wywrotkę.

Oferujemy także Przewozy multimodalne (intermodalne) - są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy: transport drogowy, lotniczy, morski.

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu, obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić.
facebook.com/margoexpress