usługi spedycyjne

transport międzynarodowy i krajowy

nowoczesny tabor

wieloletnie doświadczenie

szeorki zakres usług


Transport na Litwę

Transport na Litwę – wymiana handlowa krajów nadbałtyckich

Jednym z najpopularniejszych kierunków wschodnich, w jakich realizujemy usługi transportowe jest Litwa. Od paru lat wymiana handlowa między Litwą a Polską kwitnie. Reagując na potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów wyspecjalizowaliśmy się w transporcie na Litwę i to w nietypowej dziedzinie – przewozach ADR, ale nie tylko.

Import z Litwy i eksport na Litwę – kompleksowe usługi spedycyjne

Nasze usługi transportowe kierujemy zarówno do importerów, jak i eksporterów. Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji transportu ADR oraz przewozach drewna, produktów rolno-spożywczych, produktach przemysłu chemicznego i innych. Organizujemy przede wszystkim transport drobnicowy.

Transport nawozów azotowych z Litwy

Nawozy azotowe należą do niebezpiecznych substancji, których przewóz objęty jest umową ADR. Przepisy z umowy ADR zmieniają się w cyklu dwuletnim, dlatego niezbędne jest śledzenie tych zmian oraz przystosowanie transportu do obowiązującej aktualnie umowy ADR.

Przewóz nawozów azotowych to trudna i niebezpieczna gałąź transportu, którego mogą podjąć się jedynie osoby z uprawnieniami ADR. W naszym zespole pracują najlepsi kierowcy ADR, którzy perfekcyjnie znają przepisy regulujące tego rodzaju usługi. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

Odpowiednie zaplanowanie transportu to klucz do sukcesu!

Oprócz samej usługi transportu na Litwę i z Litwy, prowadzimy doradztwo w zakresie spedycji. Dbamy o naszych Klientów proponując rozwiązania pozwalające obniżać koszty transportu bez straty na jakości usług transportowych. Optymalizujemy transport tak, by był jak najbardziej opłacalny. Planowaniem transportu z Litwy i na Litwę zajmują się spedytorzy, którzy korzystają z innowacyjnych systemów. Zapewniamy konkurencyjne stawki, szybki czas realizacji usługi i pełen profesjonalizm. Wyróżniamy się dzięki transparentnym warunkom współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń do nas (+48 22 614 29 10) i przekonaj się, jak wyglądają nowoczesne usługi spedycyjne.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 512 612 002

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalizujemy się w spedycji, czyli organizowaniu: krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, plandekowego, chłodniczego, specjalistycznego, intermodalnego, usługach magazynowych oraz w profesjonalnym zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Posiadamy zróżnicowany tabor: bus, samochody ciężarowe o ładowności powyżej 3,5 t, plandeki TIR, chłodnie, kontener, wywrotkę.

Oferujemy także Przewozy multimodalne (intermodalne) - są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy: transport drogowy, lotniczy, morski.

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu, obsługi logistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić.
facebook.com/margoexpress